עמותת אנוש מחפשת הרצאות בתחומי העצמה ופנאי ברמלה

  • Bid1
  • תקציב ₪1
  • הצעות - ₪1
  • מיקום השפלה

התפרסם ב-13/12/2018

פעיל

תיאור ההזמנה להרצאה

מחפשים מרצים נעימים וחייכנים במגוון תחומים (דגש על תחומי הטיפול ההעצמה האישית והפנאי) שיעבירו הרצאות לקבוצה של פגועי נפש ברמלה

עמותת אנוש פועלת לשיקום במגוון תחומים של אנשים המתמודדים עם מחלות נפש. אחד התחומים הוא התחום החברתי, בו אנו עובדים עם פגועי הנפש על שילוב בקהילה, כישורים חברתיים וניצול נכון ומיטיב של שעות הפנאי.

המרכז החברתי ברמלה פתוח בשעות אחה"צ בימים ראשון שלישי ורביעי. אל המרכז מגיעים פגועי נפש בגילאי  25-70 חלקם ברמת תפקוד גבוהה וחלקם ברמת תפקוד נמוכה יותר. עם זאת, רובם המוחלט של המשתתפים מקיימים שיח בצורה טובה, נהנים לשתף אודות חוויותיהם האישיות, מתעניינים וסקרנים. במרכז החברתי מועברים תכנים במגוון נושאים (למשל – פסיכודרמה, אומנות, אקטואליה) וכן מושם דגש רב על קידום בריאות וספורט ומתקיימים אימוני כושר במקום.

למרכז החברתי אין תקציב מספק על מנת להביא מגוון גדול של תכנים בתשלום. לכן אנו זקוקים לכם, כדי שנוכל יחד לספק לפגועי הנפש פעילויות פנאי מיטיבות ואיכותיות.

אווירה משפחתית נעימה וכיפית מובטחת! 

 

ליצירת קשר – ענת רודיק
anatr@enosh.org.il

Employer Information

ענת רודיק שטרסלר רכזת חברתית של עמותת אנוש ברמלה 1 הזמנה(ות) להרצאה שפורסמו 0 מרצים שהתקבלו השפלה
רשום מאז: 13/12/2018

טלפון לפרטים נוספים – 0547110349

1 מרצים שפנו למוסד

נוגה ספיר NBS Global Venue CEO

אני הבעלים והמנכ"ל של החברה, עם ניסיון של 25 שנה בתחום המלונאות בתפקידים בכירים ברחבי העולם

גוש דן

25 שנות נסיון

0 הרצאה/ות שבוצעו

₪1

ב-10 ימים

שלום רב,
שמי נוגה ספיר ואני הבעלים של NBS Global Venue
החברה מתמחה בכנסים בינלאומיים לחברות תרופות ועמותות מכל העולם.
אנחנו מגיעים ליעדים רבים בעולם, השנה עבדנו בטוקיו, מיכנן, קופנהגן, ברלין, ניו ג’רסי, סאן דיאגו, טורונטו, דובאי, קזבלנקה ועוד הרבה מקומות מעניינים ברחבי העולם. בזכות הניסיון הרב שיש לי וכושר המיקוח והמכירה החברה בצמיחה וגדילה מתמדת. לפרטים נוספים אני עיינו באתר החברה: https://global-nbs.com/
י
יש לי הרצאה מאוד מעניינת בתחום המשא ומתן , מכירות ואיך לעשות עסקים עם תרבויות שונות עם הרבה דוגמאות מענינות מרחבי העולם. הרצאה נוספת מתמקדת בנושא חשיבה חיובית אני חושבת ומאמינה שכל סוג קהל יהיה מרותק להרצאה ויישמח ללמוד ולהרחיב את הידע שלו. אפשר כמובן לשנות את ההרצאה ולהתאים אותה לקהל המתאים.
יש לי אח שכבר 40 שנה סובל מסכיזורפניה ואני גדלתי לצידו בצל המחלה, בנוסף הבן שלי מאובחן עם הפרעת
קשב וריכוז. הנושא של לקויי למידה ולקויים בתפקוד ובהסתגלות מאוד קרוב לליבי ואשמח להרצות בפניכם על התמודדות יום יומים בכל נושא. ההרצאה חינם כהתנדבות לקהילה.
בברכה ותודה מראש,
נוגה ספיר
מנכ”ל NBS
050-7147117