הרצאה על מנהיגות למכינת “ארז” בבאר שבע

  • Bids2
  • תקציב ₪1
  • הצעות - ₪51
  • מיקום באר שבע

התפרסם ב-19/12/2019

פעיל

תיאור ההזמנה להרצאה

אהלן אני מכיניסט ממכינת ארז באר שבע והייתי שמח למרצה שירצה על פיקוד / מנהיגות בחברה הישראלית ובכלל בחיים , מאוד אשמח לכל מרצה, זוהי הזדמנות גם ללמד את ערכיכם ולהנחילם לדור המחר ,דור ההמשך.

תודה !

ליאל

נושאים רצויים להרצאה

דוקטורטמנכ"לקורס קציניםרב

Employer Information

ליאל מכיניסט 1 הזמנה(ות) להרצאה שפורסמו 0 מרצים שהתקבלו
רשום מאז: 19/12/2019
2 מרצים שפנו למוסד

Oren Agmon

בוגר מכינה קדם צבאית, כרגע משרת בצבא. אוהב ספורט, פסיכולוגיה, ופילוסופיה. מאמין באורח חיים בריא, מהבחינה הפיזית והמנטלית. בעל תחושת שליחות לעזור לאחרים להתפתח ולמצוא את הכוחות שבתוכם

השרון

1 שנות נסיון

0 הרצאה/ות שבוצעו

₪1

ב-1 יום

היי, שמי אורן אגמון

אני בוגר מכינה קדם צבאית, כרגע משרת בצבא. אוהב ספורט, פסיכולוגיה, ופילוסופיה. מאמין באורח חיים בריא, מהבחינה הפיזית והמנטלית. בעל תחושת שליחות לעזור לאחרים להתפתח ולמצוא את הכוחות שבתוכם.

מהות ההרצאה היא לבחון את המונח “מוות” מזווית שונה ולראות כיצד הסתכלות שונה על המוות יכולה לתת משמעות עמוקה לחיי היום יום, ובאותו זמן להפחית את הפחד והחרדה מהמוות בחיינו.

העיקר בהרצאה מתעסק בדרכים וגישות להרגשה של ניצול החיים, בכל המובנים. ההרצאה עוסקת באיזון בין שני חלקי הפתגם: “לחיות כל יום כאילו הוא יומך האחרון, ולחיות כל יום כאילו אתה חי לעד”.

כלומר, האיזון בין לנצל את הרגע, לחוות כל יום במלואו ולהעריך את החיים ובין התפתחות תמידית עם העתיד שכוללת מטרות, שאיפות, חלומות, והגשמה.

בהרצאה אני משלב את הסיפור האישי שלי שמספר על אחי הגדול, שהתאבד בגיל 24, כאשר אני הייתי בן 14. אני מתאר את הקושי שבחוויה, ואיך לקחתי אותה למקום של צמיחה חיובית.

עיקר המסר הוא להעריך את חיינו, לנצל כל יום ורגע בצורה הכי טובה, ולהבין שאמנם אנחנו חיים פעם אחת, אך אם נדע להעריך ולנצל אותם בצורה המיטבית, פעם אחת זה גם מספיק. עוד מסר משמעותי הוא פרופורציה לקשיים ולמוות, ולהבין שדרך הכל ניתן לצמוח.

Tsvi Levy מאמן ומחנך

אני חוקר את תחום ההתפתחות האישית כבר כמה שנים. למדתי במכללת כוונה להתפתחות אישית בגישה יהודית.

יו"ש

1 שנות נסיון

0 הרצאה/ות שבוצעו

₪100

ב-1 יום

בוגר מכללת כוונה לאימון, מאמן בפועל.
אשמח לתת לכם סדנא או הרצאה על פיתוח מנהיגות אישית