מכינה קדם צבאית באשדוד מחפשת הרצאות העשרה

  • Bids5
  • תקציב ₪1
  • הצעות - ₪1
  • מיקום ישראל

התפרסם ב-08/01/2018

פעיל

תיאור ההזמנה להרצאה

אנחנו מכינה קדם צבאית באזור אשדוד,

במכינה 35 חניכים וחניכות מרחבי הארץ, בדגש על פריפריה.

מחפשים הרצאות בהתנדבות להעשרת עולמם לפני הגיוס,

יכולים לשלם על נסיעות בלבד..

נשמח ליצור קשר

Employer Information

מכינה קדם צבאית מדריכה 1 הזמנה(ות) להרצאה שפורסמו 0 מרצים שהתקבלו
רשום מאז: 08/01/2018
5 מרצים שפנו למוסד

סדנאות יצירתיות

חיים גרינבוים - סופר ואדם יצירתי

ירושלים

5 שנות נסיון

0 הרצאה/ות שבוצעו

₪1

ב-1 יום

אני סופר ועיתונאי חרדי. כתבתי מספר ספרי מתח שהפכו לרבי מכר במגזר החרדי. הרציתי בעבר במכינה קד"צ . מעיין ברוך על היכרות עם המגזר החרדי, האוריינטציה היא של מציאת חיבור וזהות. לא הטפה או החזרה בתשובה!

ברק לוי מאמן אישי ועסקי

אופטימי, חתיך, בלתי ניתן לעצירה ותמיד שואף להגיע הכי רחוק שאפשר.

תל אביב

2 שנות נסיון

0 הרצאה/ות שבוצעו

₪1

ב-2 שבועות

היי, שמי ברק לוי, ואני מתמחה בפיתוח מצוינות, הובלה והגעה לביצועי שיא בכל תחומי החיים.
בנוסף לכך אני סופר ומרצה למודעות עצמית, צמיחה והתפתחות אישית. הייעוד שלי הוא לאפשר לאנשים להגיע לביטוי העצמי המקורי שלהם ובכך להשיג את מה שהם באמת רוצים בחיים ולאפשר להם לפתח את איכות החיים שהם חפצים וראויים לה.

חיברתי את הספר "לזהות הזדמנויות בדרך להצלחה" והספר "בכל מחיר – לקבל החלטות מנצחות", ואני מומחה ביצירת שינוי משמעותי בחייהם של אנשים ובהובלתם למקום טוב יותר בחייהם.

יש לי הרצאה הנקראת "איך לעשות פחות ולהשיג יותר" המדברת על איך אנחנו יכולים להשיג תוצאות טובות יותר ממקום נקי ובטוח יותר ואיך יוצרים לעצמנו עולם פנימי עם שפע ואהבה שימשוך שפע לעולם החיצוני שלנו.

אלבאום אבי מנהל ופילוסוף

מדבר על אופטימיות

הגליל

10 שנות נסיון

0 הרצאה/ות שבוצעו

₪1

ב-29 שבועות

זמין מפסח
הרצאה על איך אפשר לשנות את העולם למקום טוב יותר
דרך אופיר – שעשה זאת

בניהול תעשייתי Msc אריה גולדמכר

נשוי לשוש + 4 ועובד במפעל רותם " אמפרט " כמנהל שירותי תעשייה. הבן הבכור שלנו הוא קצין בצה"ל, היה עתודאי ומשרת כמהנדס תוכנה. הבן הקטן, שירת כלוחם באיסוף קרבי והשתחרר מצה"ל בשנת 2016 , כמו כן יש לנו ילדה בת 11 שעדיין לומדת בבית ספר . הסיפור מתחיל עם הבן האמצעי שלנו ששירת בסדיר כלוחם בתותחנים והשתחרר בשנת 2012 , לאחר שחרורו הוא שובץ כלוחם מילואים בגדוד גפן של בה"ד 1 - ב 17.07.2014 בדיוק לפני כניסה קרקעית לעזה במבצע "צוק איתן" גויס גדוד גפן בצו 8 והועבר לתפוס את הגזרה הצפונית של רצועת עזה ( מקיבוץ ארז עד קיבוץ ניר עם ). ב 21.07.2014 נכנסו לשטח ישראל 3 חוליות של יחידה מובחרת של החמאס כשהם לבושים במדי צה"ל ( נראו כחיילים לכל דבר ). רכבי סיור של גדוד גפן הוקפצו לכיוון הדמויות לברר האם הם חיילי צה"ל. רכב המג"ד נתקל במארב ובירי מכל הכיוונים. בסוף האירוע כל המחבלים חוסלו אך נהרגו גם ארבע חיילי צה"ל שהיו ברכב כולל הבן שלי ( ההרוגים : סא"ל דולב קידר , סג"מ יובל היימן , רס"ב קסהון ביינסאין וגם הבן שלי רס"ל נדב גולדמכר ) . על אומץ ליבם, חתירה למגע ועל כך שעצרו את חוליות המחבלים מלבצע טבח בתושבי עיר שדרות קיבלו ארבעת הלוחמים צל"ש.

ישראל

2 שנות נסיון

0 הרצאה/ות שבוצעו

₪1

ב-1 יום

שמי אריה גולדמכר ואני אבא של רס"ל נדב גולדמכר שנפל במלחמה בעזה " צוק איתן ".
אני מעביר הרצה ( עדיף בשעות הערב ) בהתנדבות כחלק מההנצחה שלי לנדב – במצגת אני מתאר את האירוע שנדב נהרג ועוד שלושה לוחמים ( כל הארבע קיבלו צל"ש על פעולתם ) , וכמובן על נדב ודברים שהוא השאיר כצוואה ( כתב את הערכים שלו על דף , כתב אך הוא רואה את עצמו בעתיד וכמובן את ההתמודדות שלו כילד עם בעיות קשב וריכוז ) .
הפאלפון שלי 0526648840

ירון ירדני

לרשום בגוגל ירון ירדני yaronyardeni10@gmail.com

ישראל

2 שנות נסיון

0 הרצאה/ות שבוצעו

₪1

ב-17 ימים

תיצרו איתי בבקשה קשר דרך המייל שלי בבקשה שתהיה לנו דרך התקשרות
Yaronyardeni10@gmail.com